Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Wyźrał - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Wadowice

Wadowice(Wyźrał + 23 km)

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna położona na działce 15 -arowej na terenie miasta Wadowice. Hala murowana została ocieplona styropianem 15 cm, dach wełną 20 cm. Hala ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kazimierza Wielkiego Mieszkanie: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł168 m² 47,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na wynajem wolnostojący dom w pięknej, zacisznej okolicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Benedykta 9, stare Podgórze Mieszkanie od strony podwórza ciche i spokojne. Do wynajęcia od końca czerwca Mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Rybitwy,Kraków(Wyźrał + 16 km)

12 400 zł400 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 662 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa usytuowana na I-piętrze budynku na Rybitwach. Prezentowana powierzchnia to łącznie 400m 2 , na którą składają się 3 pomieszczenia: hala główna 307.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 65 m2 w niepowtarzalnej inwestycji Riva Verona przy ul. Madalińskiego na Starych Dębnikach. O inwestycji Rezydencja Riva Verona znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

48,06 zł/m²206 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym w nowoczesnym reprezentacyjnym budynku przy Alei 29 Listopada 155C. Lokal zostanie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

55,90 zł/m²223,56 m² 12 497 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum Krakowa! lokal: - pod kancelarię, gabinet, biuro - 2 piętro - lokal składa się z pokoju biurowego oraz części wspólnych (korytarz, toaleta) - współczynnik.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz umeblowany, piętrowy dom z balkonem o powierzchni 280 m2, znajdujący się w Krakowie przy ul. Na Zielonki. Spokojna lokalizacja z idealnym dojazdem do Zielonek,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł49,80 m² 120,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Kraków centrum: libre Residence Librowszczyzna 3 Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym centrum Krakowa? Odkryj 3-pokojowy apartament 49,8 m w prestiżowym Libre Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Wyźrał

Wyźrał,małopolskie

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom położony w miejscowości Wyźrał gm. Brzeźnica , składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij